Contact

Zutphenseweg 6
7418 AJ Deventer
Nederland

+31 (0) 6 108 08 010

Blijf op de hoogte

Vul onderstaand formulier in om je in te schrijven voor de nieuwsbrief.

Verhaal
met Impact

Een verhaal is pas een verhaal als het verteld, gehoord, gezien of gevoeld wordt.

Events met Impact

We programmeren topsprekers op inspirerende congressen en leerzame masterclasses, of maken een incompany programma op maat.

Verhalen die aanzetten tot reflectie en actie

Met onze boeken inspireren en ondersteunen we organisaties en professionals die duurzame waarde willen creëren.

We zijn er voor jou

We staan klaar om organisaties, professionals, auteurs en sprekers te ondersteunen bij hun groei en ontwikkeling.

Jaarcongres Regels en Ruimte | 21 mei

Wil je maatwerk leveren waar nodig en bouwen aan vertrouwen? Manieren ontdekken om regels voor je te laten werken zodat jouw werk meer impact heeft? Kom dan naar het Jaarcongres Regels en Ruimte. Met dit jaar het thema Vertrouwen. Met Gerdi Verbeet, Dolf Jansen, Thom Verheggen, Oscar David e.a.

Meer informatie en aanmelden…

Verhalen van Verhaal met Impact

Pacelle van Goethem

Ode aan de aardige mens

Wat is eigenlijk aardig zijn? Volgens Pacelle van Goethem is dat wel wat meer dan de hele tijd lachen. Het is onbaatzuchtig zijn, en uit pure bedoelingen handelen. “Waarom luisteren we allemaal naar de grote bek, en niet naar alle andere welwillende stemmen?” Pacelle weet het zeker: vandaag hebben we behoefte aan nieuwe ideeën. Nieuwe stemmen. En nee – om gehoord te worden hoef je niet als Barack Obama te klinken. Sterker nog: je krachtigste wapen zit al in je. Want charisma is niet aangeboren. Het is aangeleerd.

Lees verderOde aan de aardige mens

Events van Verhaal met Impact

Masterclass Polarisatiestrategie
Jaarcongres Vrouwen met Impact
Masterclass Conflicteren
Jaarcongres Veranderen met Impact
Bootcamp Stratego voor Vrouwen
Bootcamp Alle ballen op Impact